Josef Multrus - Zátiší se sklenicí vína a banány

Olej na plátně, 35x45 cm, signováno vpravo dole, rám.

1898, Praha - 1957, Praha

1715. Zátiší se sklenicí vína a banány
Dražba ukončena:27.11.2014 19:41:46
Vyvolávací cena:2 500 Kč
vydraženo za:6 000 Kč