Jules Gustave Le Roy - Odpočinek v zámecké knihovně

Olej na plátně, 61x82 cm. Signováno vpravo dole J. Le Roy 1919. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 100 cm

o autorovi: 1856 – 1921
Francouzský malíř zvířat, zvláště koček

114085. Odpočinek v zámecké knihovně
Dražba ukončena:24.04.2024 20:03:54
Vyvolávací cena:5 000 Kč
vydraženo za:35 000 Kč