Juro Blahovec - Kuželka

Olej na sololitu, 26x31 cm, Signováno vpravo dole JURO 2005 Rámováno.

Stav: Bez poškození

Pozn.: Přiložen certifikát vydavatele díla.

Nejdelší strana: 31 cm

113083. Kuželka
Dražba ukončena:28.03.2024 20:25:31
Vyvolávací cena:3 000 Kč
vydraženo za:4 600 Kč