Juro Blahovec - Spiklenci

Olej na sololitu, 36x45 cm. Signováno vpravo dole Juro 2023. Rámováno.

Pozn.: Přiložen certifikát pravosti díla.

100490. Spiklenci
Dražba ukončena:31.08.2023 21:30:00
Vyvolávací cena:3 000 Kč
vydraženo za:6 000 Kč