Karel Havlata - Konvolut 2 krajin - Léto a Zima v horách

Nejdelší strana: 55 cm

Oleje na karotnu, 35x49 cm. Signovány Havlata. Rámovány.

Pozn.: Rámy mírně poškozeny.

o autorovi: 1885 - 1957

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 25.000 Kč

114098. Konvolut 2 krajin - Léto a Zima v horách
Dražba ukončena:24.04.2024 20:16:00
Vyvolávací cena:3 000 Kč
vydraženo za:4 900 Kč