Olej na kartonu, 45x53 cm Signováno vlevo dole Rámováno.
o autorovi: 1902 – 1995
Malíř. Studoval AVU v Praze u profesorů Loukoty, Obrovského a Štursy, na ČVUT a UK v Praze profesuru kreslení. Věnoval se především malbě krajiny, náměty hledal v okolí Velké Chuchle, Hlubočep, Prokopského údolí a jinde. Maloval také Orlické a Jizerské hory. Byl členem SČVU. Jeho práce jsou zastoupeny ve sbírkách Orlické galerie v Rychnově n. Kněžnou.