Karel Kolínský - Zimní krajina

Olej na kartonu, 45x53 cm Signováno vlevo dole Rámováno.

o autorovi: 1902 – 1995
Malíř. Studoval AVU v Praze u profesorů Loukoty, Obrovského a Štursy, na ČVUT a UK v Praze profesuru kreslení. Věnoval se především malbě krajiny, náměty hledal v okolí Velké Chuchle, Hlubočep, Prokopského údolí a jinde. Maloval také Orlické a Jizerské hory. Byl členem SČVU. Jeho práce jsou zastoupeny ve sbírkách Orlické galerie v Rychnově n. Kněžnou.

Karel Kolínský
86034. Zimní krajina
Dražba ukončena:06.11.2022 20:47:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:1 000 Kč

1 000 Kč 06.11.2022 18:31:54 10751