Karel Oberthor - Podzimní slunce

Litografie 66/100, 26x35 cm. Signováno tužkou dole uprostřed K. Oberthor 86. Rám, pasparta, sklo.

Nejdelší strana: 52 cm

o autorovi: 1921 - 1996

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 38 000 Kč

89326. Podzimní slunce
Dražba ukončena:29.01.2023 20:36:02
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:3 900 Kč