kvalitní evropský malíř 1. třetiny 20. století. - Dáma v květinovém klobouku

Olej na plátně, 57x44 cm. Nesignováno. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Pozn.: Dílo bylo vystaveno v Galerii Joži Uprky v Uherském Hradišti na výstavě - Tváří v tvář. Výstava žánrových portrétů českých a evropských malířů od 18. století do současnosti.

Nejdelší strana: 68 cm

kvalitní evropský malíř 1. třetiny 20. století.
115450. Dáma v květinovém klobouku
Zbývá:11 dnů, 0 hodin
Konec dražby:29.05.2024 20:04:00
Minimální příhoz:100 Kč
Aktuální cena:3 000 Kč

3 000 Kč 27.04.2024 6:44:53 929