Ladislav Chabr - Ženy

Nejdelší strana: 60 cm

Olej na sololitu, 58x45 cm. Signováno vpravo dole Chabr 08. Rámováno. Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: Malíř, vystavuje s Malířským společenstvím Chomutov.

86028. Ženy
Dražba ukončena:06.11.2022 20:41:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 000 Kč