Ladislav Guderna - Alegorie umění

Olej na sololitu, 40x34 cm. Signováno vpravo dole L. Guderna. Rámováno.

Nejdelší strana: 51 cm

o autorovi: 1921 – 1999
Slovenský malíř a ilustrátor

112916. Alegorie umění
Dražba ukončena:28.03.2024 20:54:45
Vyvolávací cena:5 000 Kč
vydraženo za:37 000 Kč