Laura Écsiová - Stripes of Blue Sunset

Enklaustika, 101x101 cm. Signováno vzadu Laura Écsiová 24. Nerámováno.

Nejdelší strana: 101 cm

o autorovi: Slovenská výtvarnice

115809. Stripes of Blue Sunset
Zbývá:10 dnů, 18 hodin
Konec dražby:30.05.2024 22:42:00
Minimální příhoz:100 Kč
Aktuální cena:3 200 Kč