Marie Passerová - Krkonoše, na Malém Špičáku

Olej na překližce, 14x12 cm. Signováno vlevo dole Passerová. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 20 cm

o autorovi: 1903-1969

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 59 000 Kč.

114131. Krkonoše, na Malém Špičáku
Dražba ukončena:24.04.2024 20:49:00
Vyvolávací cena:3 000 Kč
vydraženo za:12 000 Kč