MarKo - Akt II.

Olej na plátně, 100x80 cm. Monogramováno vpravo dole M. K. 22. Nerámováno.

Nejdelší strana: 100 cm

o autorovi: 1973

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 31 000 Kč

112904. Akt II.
Dražba ukončena:28.03.2024 20:20:00
Vyvolávací cena:3 000 Kč
vydraženo za:9 500 Kč