MarKo - Probuzení

Olej na plátně, 160x120 cm. Monogramováno vpravo dole M. K. 21. Nerámováno.

Nejdelší strana: 160 cm

o autorovi: 1973

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 31 000 Kč

vydraženo velký formát
112979. Probuzení
Dražba ukončena:28.03.2024 21:35:00
Vyvolávací cena:3 000 Kč
vydraženo za:9 500 Kč