Michal Těhel - Továrna na absolutno

Olej na plátně, 95x75 cm. Signováno vpravo dole Michal S. Těhel 2024. Nerámováno.

Nejdelší strana: 95 cm

o autorovi: 1975

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 37 000 Kč.

vydraženo velký formát
114355. Továrna na absolutno
Dražba ukončena:25.04.2024 20:07:45
Vyvolávací cena:3 000 Kč
vydraženo za:19 000 Kč