Neznámý autor - Muž v kabátu

Olej na plechu, 23x18 cm. Nesignováno. Rámováno.

Stav: Rám i malba mírně poškozeny.

Nejdelší strana: 28 cm

Neznámý autor
85477. Muž v kabátu
Dražba ukončena:16.10.2022 20:27:10
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 000 Kč
Chcete prodat podobný obraz?