Německo 20. stol. - Hrací korbel

Keramika a cínové víko,  výška 33,5 cm. Neznačeno.

Německo 20. stol.
114844. Hrací korbel
Dražba ukončena:21.04.2024 21:23:14
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:600 Kč

600 Kč 21.04.2024 21:20:14 11617
500 Kč 18.04.2024 13:31:07 2710