nesignováno - Dívka z profilu

Olej na plátně, 55x44 cm, rám.

Pozn.: Rám i malba poškozeny.

nesignováno
1081. Dívka z profilu
Dražba ukončena:26.03.2014 21:33:00
Vyvolávací cena:3 000 Kč
vydraženo za:3 900 Kč