nesignováno - Rozbouřené moře u města

Olej na kartonu, 38x51 cm, rám.

nesignováno
1069. Rozbouřené moře u města
Dražba ukončena:26.03.2014 21:28:05
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 700 Kč