nesignováno - Tanec dívek v krojích

OLej na plátně, 70x140 cm, rám.

nesignováno
1070. Tanec dívek v krojích
Dražba ukončena:26.03.2014 21:22:00
Vyvolávací cena:1 500 Kč
vydraženo za:4 600 Kč