nesignováno - Zátoka s plachetnicí

Akvarel, 22x46 cm, datováno 1903, rám, pasparta, zaskleno.

Nesignovaná práce Václava Jansy. Pozn.: Konzultováno a posouzeno PhDr. Michalem Zachařem.

nesignováno
1100. Zátoka s plachetnicí
Dražba ukončena:26.03.2014 21:45:51
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:1 500 Kč