Oldřich Kulhánek - Zlatý ruský rubl

Litografie, 27x54 cm. Signováno tužkou vpravo dole Oldřich Kulhánek. Rám, pasparta, sklo.

Nejdelší strana: 74 cm

o autorovi: 1940, Praha - 2013

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 200 000 Kč

112885. Zlatý ruský rubl
Dražba ukončena:28.03.2024 20:10:30
Vyvolávací cena:5 000 Kč
vydraženo za:34 000 Kč