Ota Bubeníček - Jihočeská krajina

Olej na kartonu, 28x36 cm. Signováno vlevo dole O. Bubeníček. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 42 cm

o autorovi: 1871-1962

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 500 000 Kč.

vydraženo posouzeno znalcem
117211. Jihočeská krajina
Dražba ukončena:26.06.2024 20:26:05
Vyvolávací cena:3 000 Kč
vydraženo za:4 200 Kč