Ota Bubeníček - Studie zahrady

Olej na sololitu, 20x30 cm. Nesignováno. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Pozn.: Konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem. Dílo bylo zakoupeno přímo z pozůstalosti O. Bubeníčka od Hedy Bubeníčkové.

Nejdelší strana: 34 cm

o autorovi: 1871-1962

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 500 000 Kč.

vydraženo posouzeno znalcem
117217. Studie zahrady
Dražba ukončena:26.06.2024 20:26:47
Vyvolávací cena:3 000 Kč
vydraženo za:3 000 Kč

3 000 Kč 26.06.2024 20:23:47 14665