Ota Bubeníček - Svratka - Krajina před bouří

Olej na kartonu, 16x22 cm. Signováno vzadu O. Bubeníček 1927. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Pozn.: Konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem.

Nejdelší strana: 33 cm

o autorovi: 1871-1962

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 500 000 Kč.

vydraženo posouzeno znalcem
117218. Svratka - Krajina před bouří
Dražba ukončena:26.06.2024 20:37:05
Vyvolávací cena:3 000 Kč
vydraženo za:11 000 Kč