Otakar Hůrka - Na kraji březového háje

Olej na kartonu, 40x40 cm. Signováno vpravo dole Otakar Hůrka. Rám, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

Pozn.: Konzultováno a pravost ověřena PhDr. Michaelem Zachařem.

o autorovi: 1889 - 1966

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 400.000 Kč.

45293. Na kraji březového háje
Dražba ukončena:28.05.2020 19:00:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:6 500 Kč