Otakar Kubín - Kytice ve váze

Litografie, 45x37 cm. Signováno vpravo dole O. Kubín. Rám, sklo.

Stav: Bez poškození

o autorovi: 1883 - 1969

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 5 400 000 Kč

86530. Kytice ve váze
Dražba ukončena:01.12.2022 22:23:08
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:4 200 Kč