Pablo Picasso - Bacchanale au taureau noir

Litografie, 38x46 cm. Signováno vpravo dole Picasso. Rám, pasparta, sklo.

o autorovi: 1881 - 1973
Španělský malíř a sochař.

47922. Bacchanale au taureau noir
Dražba ukončena:16.09.2020 20:16:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:4 100 Kč