Pablo Picasso - La femme au fauteuil

Litografie, 15x10 cm. Signováno vpravo dole Picasso 1948. Rám, pasparta, sklo.

o autorovi: 1881 - 1973
Španělský malíř a sochař.

40984. La femme au fauteuil
Dražba ukončena:27.02.2020 19:03:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:9 000 Kč