Pablo Picasso - Modèle contemplant un groupe sculpté

Litografie, 32x45 cm. Signováno vpravo dole tužkou Picasso. Rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Slepotiskové razítko vydavatele díla. Signováno pravděpodobně ne rukou autora.

Nejdelší strana: 63 cm

o autorovi: 1881 - 1973
Španělský malíř a sochař.

94097. Modèle contemplant un groupe sculpté
Dražba ukončena:23.04.2023 22:03:28
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:5 000 Kč