Pablo Picasso - Picador and Bull

Litografie, 27x33 cm. Nesignováno. Rám, sklo. 80. léta 20. stol.

Pozn.: Přiložen certifikát vydavatele díla.

o autorovi: 1881 - 1973
Španělský malíř a sochař.

61538. Picador and Bull
Dražba ukončena:15.07.2021 22:01:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:10 000 Kč