Pablo Picasso - Portrét ženy

Litografie, 36x26 cm. Datováno vlevo nahoře 11.6.40. Nesignováno. Plexisklo.

o autorovi: 1881 - 1973
Španělský malíř a sochař.

18987. Portrét ženy
Dražba ukončena:16.05.2018 19:05:00
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:1 200 Kč