Pablo Picasso - Kuřák - The Man smoking

Litografie, 23x16 cm. Signováno vpravo dole Picasso. Slepotiskové razítko Arches. Volný list. Ruční papír.

o autorovi: 1881 - 1973
Španělský malíř a sochař.

46023. Kuřák - The Man smoking
Dražba ukončena:10.06.2020 21:43:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:12 000 Kč