Petr Mazáč - Zima

Nejdelší strana: 70 cm

Akryl na kartonu, 70x50 cm. Signováno vlevo dole MP. Nerámováno.

o autorovi: 1976
Narodil se ve Valašském Meziříčí, český malíř, grafik, spisovatel a básník.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 17 000 Kč

114835. Zima
Dražba ukončena:21.04.2024 21:18:22
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 500 Kč