Petr Šeda - Déšť na Lexington Avenue

Akryl na plátně, 110x60 cm. Signováno vpravo dole Šeda. Nerámováno.

Nejdelší strana: 110 cm

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 55 000 Kč.

108520. Déšť na Lexington Avenue
Dražba ukončena:01.02.2024 22:01:46
Vyvolávací cena:3 000 Kč
vydraženo za:17 000 Kč