Petr Šeda - New York City

Akryl na plátně, 80x80 cm. Signováno vlevo dole Šeda. Nerámováno.

Nejdelší strana: 80 cm

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 55 000 Kč.

101609. New York City
Dražba ukončena:28.09.2023 22:29:09
Vyvolávací cena:3 000 Kč
vydraženo za:26 000 Kč