Petr Šeda - Richard

Akryl na plátně, 70x50 cm. Signováno vpravo dole Šeda. Nerámováno.

Nejdelší strana: 70 cm

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 55 000 Kč.

111543. Richard
Dražba ukončena:29.02.2024 20:52:53
Vyvolávací cena:3 000 Kč
vydraženo za:19 000 Kč