Petr Šeda - Tučňáci

Akryl na plátně, 80x80 cm. Signováno vpravo dole Šeda. Nerámováno.

Nejdelší strana: 80 cm

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 55 000 Kč.

111694. Tučňáci
Dražba ukončena:29.02.2024 21:10:00
Vyvolávací cena:3 000 Kč
vydraženo za:14 000 Kč