Petr Šeda - Zebra

Akryl na plátně, 80x80 cm. Signováno vpravo dole Šeda. Nerámováno.

Nejdelší strana: 80 cm

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 55 000 Kč.

101610. Zebra
Dražba ukončena:28.09.2023 22:29:45
Vyvolávací cena:3 000 Kč
vydraženo za:8 500 Kč