Piece you can´t miss - Sama v obou

Litografie, 38x21 cm. Signováno tužkou vpravo dole Piece you can´t miss. Volný list.

Nejdelší strana: 50 cm

o autorovi: 1985

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 20 000 Kč.

116052. Sama v obou
Dražba ukončena:12.05.2024 20:51:11
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:700 Kč