Olej na plátně, 45x36 cm. Nesignováno. Rámováno.
Stav: Rám mírně poškozen.
Pozn.: Konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem. Přiložen originál dobového posudku Jiřího Karáska ze Lvovic z 19.1.1939 a další dobové dokumenty z roku 1949.
Nejdelší strana: 68 cm
o autorovi: 1828-1880
Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 2 100 000 Kč.