Lept, 12x11 cm. Signováno vpravo nahoře v tisku Rembrandt. Rám, pasparta, sklo. Pozn.: Pozdější otisk z původní desky. Rám mírně poškozen.
o autorovi: 1606 – 1669 Nizozemský malíř, kreslíř, grafik a rytec.