Richard Augustin - Touha

Nejdelší strana: 41 cm

Fotografie, 28x19 cm. Značeno vzadu Richard Augustin 2002. Rámováno, zaskleno.

Pozn.: Dílo pochází přímo z ateliéru autora.

o autorovi: 1975

Evropský malíř a designér českého původu. Umělecký autodidakt, vzděláním technický inženýr. Absolvoval tvůrčí pobyty ve Francii a Španělsku, otevřel vlastní studio a galerii, nejprve v Čechách, později na Mallorce. Vystavoval v evropském parlamentu. Jeho pop-artová tvorba je inspirována kubismem, ale také pracemi Andyho Warhola. Jeho díla se nacházejí v soukromých sbírkách po celém světě.

114262. Touha
Dražba ukončena:25.04.2024 20:39:00
Vyvolávací cena:3 000 Kč
vydraženo za:3 000 Kč

3 000 Kč 08.04.2024 23:40:48 5712