Robert Jiran - Klavírista

Olej na kartonu, 50x38 cm. Signováno vpravo dole Jiran R. Rámováno.

Nejdelší strana: 54 cm

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 265 000 Kč.

115656. Klavírista
Zbývá:11 dnů, 23 hodin
Konec dražby:30.05.2024 20:09:00
Minimální příhoz:100 Kč
Aktuální cena:3 500 Kč