signatura nečitelná - Kytice lučních květů

Olej na překližce, 65x47 cm, signováno vpravo dole, rám.

signatura nečitelná
1096. Kytice lučních květů
Dražba ukončena:26.03.2014 21:50:22
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:15 000 Kč