signatura nečitelná - Sekáč na louce

Olej na kartonu, 30x29 cm, signováno vpravo dole, rám.

Pozn.: Rám i malba mírně poškozeny.

signatura nečitelná
1072. Sekáč na louce
Dražba ukončena:26.03.2014 21:42:43
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 400 Kč