signatura nečitelná - Cestou z trhu

Olej na plátně, 80x100 cm Signováno vpravo dole nečitelně. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen. Malba v místě poškozena.

Nejdelší strana: 110 cm

signatura nečitelná
86634. Cestou z trhu
Dražba ukončena:13.11.2022 20:33:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:1 000 Kč

1 000 Kč 12.11.2022 12:49:33 5305