Nejdelší strana: 77 cm
Lept a akvatinta, 32x50 cm a 29x48 cm. Signovány vpravo dole nečitelně. Datováno 94. Rámy, pasparty, skla. Pozn.: Jedno sklo v rohu prasklé.