signováno nečitelně - Podobizna mladé dívky

Pastel, 67x48 cm. Signováno vpravo dole nečitelně, Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Pozn.: Chybí sklo.

Nejdelší strana: 80 cm

signováno nečitelně
86683. Podobizna mladé dívky
Dražba ukončena:13.11.2022 20:08:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 000 Kč