Střední Evropa 19. stol. - P. Maria Svatohorská

Dřevo, řezba, polychromováno, výška 48 cm.

Pozn.: Mírně poškozeno.

vydraženo top
Střední Evropa 19. stol.
115058. P. Maria Svatohorská
Dražba ukončena:28.04.2024 21:32:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:6 500 Kč